Usługi ppoż.
Usługi bhp
Jesteś tutaj    >    Sprytny Dom - Home Intelligence
Sprytny Dom - Home Intelligence

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem systemów inteligentnego domu Fibaro. Oferujemy kompleksowe usługi projektowania, instalacji oraz programowania systemów w Twoim domu i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Za naszym pośrednictwem możesz również nabyć poszczególne elementy systemu Fibaro.

SPRYTNY DOM to nowa marka kreowana przez doświadczony zespół specjalistów FireBeh - usługi bhp i ppoż. Wieloletnie doświadczenie z automatyką pożarową oraz automatyką budynkową pozwoliło nam na stworzenie działu odpowiedzialnego za wdrażanie najnowocześniejszych systemów inteligentnego domu i mieszkania. Profesjonalizm na każdym etapie współpracy oraz terminowość to nie jedyne nasze atuty, które będziesz mógł sprawdzić podczas współpracy z nami.

Fibaro to globalna marka działająca w branży Internetu Rzeczy (Internet of Things), dostarczająca rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. System Fibaro w przeciągu zaledwie kilku lat, zadomowił się na sześciu kontynentach, w przeszło stu krajach, stając się jednym z najbardziej zaawansowanych, bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie. Fibaro jest systemem w całości stworzonym, rozwijanym i produkowanym w Polsce.

Fibaro umożliwia zarządzanie całym domem poprzez łatwą w obsłudze aplikację dostępną na smartfonie, tablecie lub bezpośrednio poprzez przeglądarkę internetową z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki specjalnie stworzonym scenom, za pomocą nacisnięcia jednego przycisku będziesz mógł wykonać szereg czynności, na przykład zamknąć rolety, przyciemnić światła, włączyć telewizor i kino domowe.

Z-Wave jest to innowacyjny, bezprzewodowy protokół komunikacyjny przeznaczony do automatyzacji domu. Technologia ta znajduje swoje zastosowanie w elektronice domowej i przemysłowej takiej jak termostaty, alarmy, oświetlenie, klimatyzacja, wentylacja oraz elektronice audio-video.

Skontaktuj się z nami już dziś.
Przedstawimy Ci możliwości integracji Twojego domu lub mieszkania z systemem Fibaro i technologią Z-Wave. Z przyjemnością zaprezentujemy także przykładową funkcjonalność w zaprzyjaźnionych salonach pokazowych marki Fibaro.

 Telefon kontaktowy: 533-009-267

Mail kontaktowy: sprytnydom [at] firebeh.pl


Sprytny Dom - Home Intelligence

Wszelkie Prawa Zastrzeżone: FireBeh
Wykonanie: Krzysztof Łodykowski stat4u